PROJEKTY

Wiemy, że dla każdego idealna kuchnia wygląda inaczej. Dlatego też, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność oraz detale, które zazwyczaj są niewidoczne ale sprawiają, że Twoja kuchnia jest wygodna i ergonomiczna. Dlaczego to takie ważne?
W kuchni spędzamy min. 6 godzin tygodniowo na przyrządzaniu posiłków. Odpowiednia aranżacja, przyjemna estetyka i funkcjonalność zdecydowanie pomagają umilić ten czas i ułatwić smażenie, pieczenie czy grillowanie.

Projektujemy tak, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni i mogli potwierdzić nasze motto, że KUCHNIA to serce mojego domu. 

Etapy współpracy

SPOTKANIE

Podczas pierwszego spotkania nasz projektant wykona w Państwa pomieszczeniu niezbędne pomiary oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące wykonania mebli na wymiar. Ponadto weźmie on pod uwagę umiejscowienie instalacji elektrycznych, hydraulicznych i gazowych aby sprawdzić czy trzeba wprowadzić zmiany potrzebne do realizacji projektu. Na tym etapie precyzujemy oczekiwania, tworzymy zarys projektu, dobieramy odpowiednie materiały i akcesoria oraz dokonujemy wstępnej wyceny.

PROJEKT

W tym kroku przedstawiamy oraz dopasowujemy projekt do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Podczas takich spotkań staramy się w jak najlepszy sposób dobrać materiały, proponujemy optymalne rozwiązania meblowe oraz dobieramy odpowiedni sprzęt AGD. Naszym priorytetem jest, abyście byli Państwo jak najbardziej usatysfakcjonowani z dokonanego wyboru. Po akceptacji projektu oraz wyceny następuje podpisanie umowy.

REALIZACJA

W ostatnim etapie przystępujemy do produkcji mebli. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Czas realizacji jest zależny od indywidualnych ustaleń. Po wykonaniu mebli zapewniamy ich transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu. Mamy nadzieję, że Państwa zadowolenie zaowocuje rekomendacją naszej firmy wśród rodziny, przyjaciół i znajomych.